Vizija

Tegra – erdvė, kur kiekvienas gali atrasti ir realizuoti savo talentą ir potencialą.
Mūsų prasmė: Sinergija ir pasitenkinimas bendradarbiaujant ir keičiantis idėjomis.
Mums rūpi mūsų klientai

Svarbu įdėmiai išklausyti klientų nuomonę, išsiaiškinti jų dabartinius poreikius bei numatyti, ko jiems gali reikti ateityje, ir tuos lūkesčius paversti realybe tinkamiausiu metu.

Buriame stiprią komandą

Visi bendrovės darbuotojai, nesvarbu, logistikos specialistai, pardavimo vadybininkai ar kiti, siekia dirbti kaip harmoninga komanda, turinti bendras vertybes ir siekianti tų pačių tikslų, besidalinti atradimais ir patirtimi. Visuma yra daugiau nei atskirų sudedamųjų dalių suma ir atvirkščiai – indvidualiai stiprūs žaidėjai nebus stipresni už gerą komandą.

Kuriame vertę

Tikslai ir uždaviniai laikui bėgant keičiasi, bet vienas dalykas bus visada svarbus – kurti vertę savo partneriams, klientams (distributoriams), galutiniams vartotojams.

Reiškiame dėkingumą

Dėkingumas yra nepaprastai galinga jėga, kuri ne tik daro mus laimingesniais, bet ir padeda kurti artimus santykius ir net gerinti savo sveikatą.

Nuolat tobulėjame ir nestovime vietoje

TEGRA buria profesionalus, kurie teikia didelę reikšmę mokymuisi ir nuolatiniam tobulėjimui.

Atsiųskite savo CV!

Tegra grupė visuomet atvira talentingiems ir potencialo turintiems aktyviems žmonėms, kurie ieško naujų iššūkių ir yra pasirengę dirbti įdomioje ir dinamiškoje vietoje. Jei jus domina karjeros mūsų įmonių grupėje galimybės, el.paštu: info@tegra.lt atsiųskite savo CV ir motyvacinį laišką. Būtinai su jumis susisieksime!